George Clooney verloor acht familieleden aan longkanker, maar rookt toch: “Ik wil niet dat mijn kinderen het zien”.

25-02-2025 09:47

 

 

Grant Pollard/Invision/AP

 

 

 

 

Ondanks dat hij acht familieleden verloor aan longkanker, rookt George Clooney (63) toch. Niet omdat hij ervan geniet, maar omdat hij zich voorbereidt op zijn eerste rol op Broadway. Dat zegt de acteur in een interview met ‘The New York Times’.

 

Binnenkort staat George Clooney met een toneelbewerking van zijn film uit 2005 Good night, and good luck voor het eerst op de planken van Broadway. Om zich voor te bereiden op de rol, is de acteur beginnen roken. “Ik moest beter worden in inhaleren”, legde Clooney uit in een interview met The New York Times. “Ik wil niet dat mijn kinderen het zien. Dus ik ga naar buiten en rook een beetje, om te oefenen.”

 

Het is niet iets waarvan de Oscarwinnaar geniet, aangezien “acht nonkels en tantes aan longkanker overleden zijn”. De vader van de Hollywoodacteur, journalist Nick Clooney, ging tegen de trend in. “Mijn vader is de enige in de familie die niet rookte, en hij is intussen 91.”(fdb)

 

 

 

Bron: www.nieuwsblad.be